Vybavení

Vybavení, které bereme s sebou se liší od tipu akcí a především prostoru. Přečtěte si krátké praktické tipy, které jsme pro vás připravili.

Akusticky? Nebo elektricky zesílené?

V kostelech se dá vystupovat akusticky bez zesilovačů, díky úžasné akustice, která dokonale nese tóny ke svatebčanům. To samé platí v uzavřených menších prostorách, například v obřadních síních.
Venku je také možné vystupovat bez zesilovačů, ale stává se, že za silnějšího větru není hudební doprovod slyšet kvůli šumu z korun stromů či jiné nepřízni počasí. V tom případě máme k dispozici výkonnou aparaturu, mikrofony a veškeré potřebné vybavení, které se dá případně využít i na pozdější after party – pouštění reprodukované hudby (DJ) nebo ji aplikuje živá hudba na svatbu.
Je ale zapotřebí 1x zásuvka 230V, ideálně u místa, kde bude hudebník/kapela hrát. Pokud to nejste schopni zajistit, napište nám, kolik metrů je potřeba natáhnout cívkou (prodlužovacím kabelem). Ten zajistíme my.

Nepřízeň počasí

Při plánování svatby vždy musíte mít alternativu – prostor, kde bude probíhat obřad a svatební party v případě, že bude pršet. Počítejte i s tím, že doprovodný kytarista, nebo kapela v případě nezajištění těchto požadavků suchého přístřeší veškeré vybavení sklízí a odjíždí bez nároku na vracení peněz objednavatelům, jelikož si termín dlouho dopředu vyhradili pro vás a odřekli tak jiné akce. Vybavení kapely je spousta drahé elektroniky a nástrojů, které se v dešti zničí. Jde o nemalou investici ze strany hudebníků.

Když vybíráte místo na svatbu, mějte podmínku přístřeší kam se skrýt před deštěm i zimou, která v noci muže přijít. Hosté i muzikanti se tak v nepřízni počasí rádi přesunou právě tam! Nabízíme možnost zapůjčení stanu pro kapelu. Napište nám.

Ať už bude Váš svatební obřad venku, v kostele, na radnici, v zámeckých parcích, na hradech či jiných místech, vybavením a repertoárem se tipu akce vždy přizpůsobíme.

Dovolujeme si nabídnout klavír k obřadu, nebo svatební duo, nejen pro obřad, ale i  před, nebo jako background/podkres ke svatebnímu obědu a podobně.