Kytara na obřad

Klasika a fingerstyle 

Kytara na obřad

Věnuji se “Fingerstylové technice“ kdy se hraje melodie zpěvu a akordy s basy současně – výsledkem je tedy plný zvuk a garance toho, že píseň pozná každý i bez zpěvu.

Zabývám se klasickou kytarou, ale i popovými skladbami a aranžemi v různých stylech. Doprovodím váš svatební obřad, nebo svatební hostinu.

 

Ozvučím i les, nebo louku

Bateriový zesilovač bez problému vždy nazvučí veškerá místa, kam není možné dovést elektřinu, nebo je to příliž komplikované. Starost o rozvod elektřiny vám tak se mnou odpadá.

Nejlepší světový zvuk

Mohu se pochlubit nejlepším čistým akustickým zesilovačem . od německé firmy AER, na tento aparát hraje i legendární Austrálský kytarový, světově uznávaný fingerstylový virtuóz Tommy Emmanuel a samozřejmě nespočet dalších.

Pokud tedy elektřinu máte k dispozici, dostanete to nejlepší.

Popové romantické

Známé oblíbené popové písně ve Fingerstyle stylu, kdy se hraje melodie zpěvu a akordy s basy současně – výsledkem je tedy plný zvuk a garance toho, že píseň pozná každý i bez zpěvu.

Klasická hudba

Klasické skladby – Frederyk Chopin, Francisco Tárrega, J. S. Bach, La Cathedral, Yann Tiersen – vybírám známé a krásné věci, které ocení většina svatebních hostů.

Zpěv+kytara

Nabízím zpěv a kytaru ať už jako zpestření či vygradování obřadu, nebo při svatebním obědu, focení či jindy jako kulisu pro svatební hosty. Zde doporučuji popové skladby především.

Našla jsem Davida a jeho hraní na kytaru dokonale zapadlo do našeho konceptu svatby. 🤎 Děkujeme za nádherný hudební doprovod a skvělou komunikaci,

– Nikola Švágerová

Spolupráci s panem Fajmonem rozhodně doporučujeme. Je velmi vstřícný, naučí se jakoukoli skladbu a komunikace s ním je naprosto bezproblémová. Nádherné tóny kytary korunovaly náš svatební obřad. Ještě jednou moc děkujeme.

– Tereza Feglarová

Kontakt

Napište mi