Kytara na obřad

Vybavení

Jak bude znít váš obřad?

Světový zvuk

Mohu se pochlubit nejlepším čistým akustickým zesilovačem od německé firmy AER, na tento aparát hraje i legendární Austrálský kytarový, světově uznávaný fingerstylový virtuóz Tommy Emmanuel a samozřejmě nespočet dalších.

Jedná se o firmu, zabývající se vývojem zesilovačů pro akustické nástroje a zpěv, tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku. Zachování původního teplého zvuku ze dřeva kytary a zesílení je to, zo řada jiných firem nedokázala. Německá AER je v tomto světovou jedničkou.

Pokud tedy elektřinu máte k dispozici, dostanete to nejlepší.

Ozvučím i les, nebo louku

Bateriový zesilovač bez problému vždy nazvučí veškerá místa, kam není možné dovést elektřinu, nebo je to příliž komplikované. Starost o rozvod elektřiny vám tak se mnou odpadá.

Akusticky? Nebo elektricky zesílené?

V kostelech se dá vystupovat akusticky bez zesilovačů, díky úžasné akustice, která dokonale nese tóny ke svatebčanům. To samé platí v uzavřených menších prostorách, například v obřadních síních. Lehké ozvučení je ale rozhodně doporučováno.
Venku není možné vystupovat bez zesilovačů. Zvuk uniká pryč a neodráží se od stěn. Stává se i to, že za silnějšího větru není hudební doprovod slyšet kvůli šumu z korun stromů či jiné nepřízni počasí. V tom případě mám k dispozici výkonnou aparaturu, mikrofony a veškeré potřebné vybavení, které se dá případně využít i na pozdější after party – pouštění reprodukované hudby (DJ), nebo pro kapelu Aura

Budeme. potřebovat 1x zásuvku 230V, ideálně u místa, kde bude hudebník/kapela hrát. Pokud to nejste schopni zajistit, napište mi, kolik metrů je potřeba natáhnout cívkou (prodlužovacím kabelem). Ten zajistím. V případě, že není elektřina, máme k dispozici bateriový zesilovač.

Déšť při svatebním obřadu

Při plánování svatby vždy musíte mít alternativu – prostor, kde bude probíhat obřad a svatební party v případě, že bude pršet. Počítejte i s tím, že doprovodný kytarista, nebo kapela v případě nezajištění těchto požadavků suchého přístřeší veškeré vybavení sklízí a odjíždí bez nároku na vracení peněz objednavatelům, jelikož si termín dlouho dopředu vyhradili pro vás a odřekli tak jiné akce. Vybavení kapely je spousta drahé elektroniky a nástrojů, které se v dešti zničí. Jde o nemalou investici ze strany hudebníků.

Když vybíráte místo na svatbu, je skvělé mít možnost přístřeší, kam se dá skrýt před deštěm i zimou, která v noci muže přijít. Hosté i muzikanti se tak v nepřízni počasí rádi přesunou právě tam! 

Ať už bude Váš svatební obřad venku, v kostele, na radnici, v zámeckých parcích, na hradech či jiných místech, vybavením a repertoárem se tipu akce vždy přizpůsobíme.

Dovolujeme si nabídnout svatební duo s houslemi, nejen pro obřad, ale i  před, nebo jako background/podkres ke svatebnímu obědu a podobně.

Technické podmínky

Ideálně poprosím obyčejnou židli bez postranních opěrek, nebo špalek. 
Pokud není na místě elektřina, není problém. Prostor ozvučím bateriovým zesilovačem.

V případě, že je možné na místo dotáhnout cívku s 230V elektřinou, je to nejlepší varianta.

V případě deště je nutné, aby někdo stál přímo nade mnou s deštníkem. Nemohu riskovat poškození elektroniky v kytaře a namočení kytary.

V případě průtrže mračen odehraji obřad pouze v suché variantě. (Stan, vnitřní prostory)…

Portfolio

Svatební galerie

Reference klientů

Kapela Aura nám udělala náš den ještě výjimečným a nezapomenutelným dnem, než sám o sobě byl. Náhodně jsme tuto kapelu vybrali a byli jsme maximálně s ní spokojení. Tzv. spokojení od A až do Z. Přes komunikaci, vystupování, tak následně i vedení celé zábavy. Nechali jsme těmto profesionálům volnou ruku ve svém poli působení a rozhodně bychom neměnili. Nejenom my jako manželé, ale i naši svatebčané si je nemůžeme vynachválit. Tuto skvělou kapelu vřele doporučujeme a zároveň jim tímto mockrát děkujeme.

Kapela Aura hrála na naší svatbě. Vše bylo super od prvotní komunikace a bleskové odpovědi, přes skvělou párty v průběhu dne, kdy roztančili snad všechny svatebčany, až po služby DJe. To vše s úsměvem na tváři a profesionálním přístupem. Moc kapele děkujeme, že byli součástí našeho dne a pomohli nám vytvořit parádní atmosféru. Všem vřele doporučujeme! 😍

Kapelu jsme si vybrali po doporučení z vícero zdrojů a nemohli jsme udělat lépe. Domluva byla příjemná a profesionální, pánové jsou strašně ochotní a vše klaplo dle domluvy. Třešničkou pak bylo nejen samotné vystoupení a přímo akrobatické nasazení, ale i zahrání písničky na přání, která se nám líbila víc než samotný originál 😊 Díky moc a kudy chodím, tudy chválím 👏🏻