DJ

Dave

z kapely Aura

Nabízím pouštění reprodukované hudby z předem připraveného repertoáru. Pokud zákazník sdělí své preference ohledně hudby, můžeme vytvořit playlist z jeho oblíbené hudební éry. Vše je na domluvě. Písně na přání hustů jsou samozřejmostí.

poukazuji na to, že hudbu nijak nemíchám/nezasahuji do hotových nahrávek, pouze pouštím hudbu dle vašeho výběru a na přání hostů.

Jako kapelník kapely Aura nejčastěji pouštím reprodukovanou hudbu po skončení produkce kapely. Výhodou je tak začátek DJ ihned po skončení kapely a nevzniká tak prodleva, při které hosté usnou a párty se zastaví.

Dj po Auře

Kapela na svatbu nebo DJ?

Pokud se rozhodnete pro DJ, nabízím skvěle padnoucí repertoár napříč žánry od oldies, rock, rock and roll, R’nB, až po disco.

V repertoáru můžete slyšet i aktuální hity a samozřejmostí jsou písně na přání s možností aktualizace repertoáru podle vaší představy.

Dále vám nabízím: 

  • moderování celého svatebního programu
  • poskytnutí bezdrátového mikrofonu (využití pro svatební proslovy, večerní zábavu apod.)

Nabídka DJ akcí:

  • Ozvučení svatebního obřadu
  • DJ na svatební hostinu
  • DJ na svatební/večerní párty

Mé zkušenosti

Svatební obřady – Zajištění aparatury a mikrofonu, ozvučení oddávajících. reprodukovaná hudby na nástup nevěsty a ženicha a podobně. Jakožto obřadní kytarista mohu i sám doprovodit Váš svatební obřad hrou na kytaru. Výhodou je bateriový zesilovač pro nástroj a mluvené slovo. Odpadá tak starost s rozvodem elektřiny. (lesní obřady).

Svatební Dj – reprodukovaná hudba – Po skončení kapely mohu ihned navázat jako DJ a nenechat tak svatebčany usínat na stolech. Se svou kapelou Aura jsme odehráli nespočet svateb, na kterých zároveň moderuji a mohu tak nabídnout i moderaci svatebních her, tomboly a dalších bodů programu. Dávám přednost interakci s lidmi před choulením se v rohu za mixážním pultem.

Firemní akce – Ze začátku jemně podbarvit atmosféru firemního večírku a k večeru a s přibývajícím alkoholem rozjet pořádnou párty. firemních akcí jsme odehráli nespočet a často po skončení produkce kapely pokračuji a plynule navážu jako DJ.

Soukromé akce – Oslavy narozenin, výročí svatby a podobné akce mohu opět doprovodit jako Dj i moderátor. Výběr hudby bude opět pouze na vašich preferencích. Pokud mi je nesdělíte a necháte mi volnou ruku, nabídnu osvědčený repertoár a budu naslouchat hostům.