Dejte vaší svatbě nový rozměr

Jsme
Aura!

Kapela Aura

Specializujeme se na svatbyfiremní párty, maturitní plesy  a další.

Klademe důraz na co nejpřesnější nastudování repertoáru.

Hrajeme hudbu od 50′ let po současnost. Milovníci interpretů jako Beatles, Elvis, Abba až po moderní hudební scénu. si přijdou na své. Zatančete si na nestárnoucí hity.
Obsáhneme všechny chtěné hudební styly a žánry jakými jsou: polky, valčíky, jive, rock and roll, pop, rock, rythm and blues a další…

Co vám Aura může nabídnout?

Nabízíme kompletní zastřešení vaší akce. Od kytary na obřad, hudebního podbarvení kytarou/zpěvem, či reprodukovanou hudbou při svatební hostině, či kdykoli po obřadu, až po večerní párty. Moderování svatebních her a jiného programu. Dále může navázat DJ – reprodukovaná hudba přes kapelní aparaturu. Nevzniká tak prodleva a lidi neusnou.

Vše ohledně hudby od rána až do rána 🙂 od jednoho dodavatele = 1x dopravné.

O nás

Jsme kapela z Liberce, která funguje od roku 2009.
Nabízíme moderování i v angličtině a základní moderování v němčině. Hrajeme hity z moderní české i zahraniční scény a velkou oblibu máme v staré hudbě, jako The Beatles, Elvis, Queen, Abba a další…

Svatební kapela Aura

Od května do září je cca 90% veškerých zakázek rize svatebních. Na nich zaštiťujeme celý den od odehrání svatebního obřadu, svatební párty s kapelou, včetně moderace svatebních her, až po DJ – reprodukovanou hudbu.

Galerie

Engagement Details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

The Venue

1235 Divi st. San Francisco, CA 93151
Enter through the north gate. Parking is available at the venue

Welcome Picnic

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Ceremony

June 24th, 2019
Ceremony Begins @ 4pm
Please Arrive 20min beforehand 

Recenze

Pro koho jsme hráli: