Fotogalerie

Hudba na obřad

Kytarista na svatební obřad, firemní i soukromé eventy, hry na lodích, kde je cílem nerušit mluvené slovo, ale hudebně podbarvit atmosféru vaší akce. Kulisní hráč dokonale povznese celkový dojem z vaší slavnostní akce. Hudba na přání či z předem připraveného repertoáru je vhodná na příchod nevěsty a ženicha během vašeho svatebního obřadu. Oblibou je také píseň při podpisech, gratulacích a dokonce i odchodu novomanželů. Kytarista k obřadu zkrášlí celkovou atmosféru vašeho obřadu. Při celkových nákladech na svatbu jde přitom o zanedbatelnout položku. Vzpomínat na tento den, s vaší oblíbenou hudbu v živém podání, budete přitom do konce života.

Kapela aura

Hudba pro soukromé i firemní akce, plesy, svatby,  hra na lodích a jiné eventy – Kapela Aura
Skvěle padnoucí repertoár:  Pink Floyd, Elvis Pressley, The Beatles, Olympic, Katapult, Schelinger, Matuška, ZZ-Top, Red Hot Chilli Peppers, Smokie, Stevie Wonder, Led Zeppelin… Samozřejmostí jsou i polky a valčíky.

Zábavný program

Zařídíme zábavný program pro svatební hosty, na firemní večírky či jiné akce, vystoupení umělců, hudebníků, zapůjčení zábavných atrakcí (např. skákací boty, pogo tyče, kangoo jumps aj.). Více v sekci zábavný program na svatbu.