Firemní akce

Firemní akce 

Nabídka doprovodného kytaristy i jiných muzikantů na firemní akce po celé ČR. Pro hudební podkreslení a oživení vašich firemních eventů. Velkou výhodou je nerušené mluvené slovo!

Hledáte kapelu pro firemní akce? Kapela Aura nabízí svou hudební produkci a velkou show pro firemní vánoční večírky, teambuildingy a mnoho dalšího.

Proč na na Vaši akci právě kapela Aura?

Od mnoha konkurenčních kapel se lišíme tím, že nepijeme vůbec tvrdý alkohol! Nejsme tak po 3 sériích nepoužitelní. S tím souvisí také kratší přestávky mezi skladbami, aby si lidé mohli popovídat a poté se vracíme ke svým nástrojům. Nestane se tak katastrofických scénář, že si zaplatíte kapelu na 4 hodiny a z toho je 90 minut ticho a 60 minut opileckého hraní s chybami!

kontakt s lidmi

Díky investování do bezdrátových systémů nejsme připoutáni kabelem k reproduktorům a běháme tak mezi lidmi pro vytvoření skvělé atmosféry. Nabízíme tedy nadstandardní show!
Další výhodou kapely je spontánní komentování aktuálního děje vaší firemní akci, moderování, vtipkování a celkové dotváření atmosféry a rozproudění zábavy. V případě zájmu o karaoke můžeme poskytnout bezdrátový mikrofon.