Nabídka programu

Michael Jackson Imitátor

Zažijete show jako když přijede skutečný Michael Jackson včetně grandiózního příjezdu limuzínou s vlastní ochrankou, která Michaela po celou dobu doprovází!
V ceně vystoupení je také autogramiáda a focení. Náš imitátor je tak věrný, že se budete fotkami a skvělým zážitkem chlubit a vzpomínat celý život! Objednejte si Imitátora Michaela Jacksona právě na vaši soukromou či firemní akci!

Pole dance

Objednejte si na zpestření vašeho programu tanečnici u tyče, nebo i více krásných děvčat. Nejenom pánové ocení smyslné křivky vypracovaných těl tanečnic u tyče. Nejedná se jen o obyčejný tanec u tyče!
Tento sport pracuje s váhou vlastního těla a výsledkem jsou tak dokonale zformované dámské postavy s neuvěřitelnou silou, ladností a protažením. Pole Dance se věnujeme jednotlivým prvkům, jejich kombinacím a tanečních choreografiím. Dále nabízíme možnost vystoupení s Aerial hoop a létací jógou (Aerial flow)


Objednejte si pole dance tanečnice právě na vaši soukromou či firemní akci!

Břišní tanečnice

Nabízíme vystoupení jedné nebo dvou břišních tanečnic. Vystoupení je vhodné pro společenské a kulturní akce, soukromé akce, podnikové/firemní akce.
Zejména muži ocení naše prsaté břišní tanečnice, které svými kostýmy a sestavami zaručeně upoutají pozornost vašich hostů.

Objednejte si břišní tanečnice právě na vaši soukromou či firemní akci!

Twerk show

Twerk je moderní tanec, který využívá vrtění zadečků krásných a vyzývavých dam a ostré pohupování pánví. Jedná se o velmi provokativní tanec, který ocení opět hlavně muži, kteří možná i na chvíli zapomenou na své přítelkyně či ženy.. 🙂
Nabízíme Vám taneční vystoupení jedné i více tanečnic v délce 5-10-15 minut. Cena je určována na každou akci individuelně, podle počtu tanečnic a délky vystoupení.

Show na skákacích botách

Jedná se o stále netradiční a neokoukanou podívanou, která rozhodně uchvátí všechny diváky každého věku. Krkolomné kousky, salta, výška skoků a třeba i přeskakování někoho náhodného z publika jsou super kořením a vtipnou zábavou vaší akce.
Pokud máte mezi hosty někoho, komu se chcete pomstít, můžeme zcela náhodně vytáhnout právě jeho jako dobrovolníka. Nemusíte se ale bát, protože skokani z Hopsej týmu mají už letité zkušenosti i s přeskoky aut, takže i několik lidí přeskočí hravě. Tuto show vřele doporučujeme pro soukromé i firemní oslavy jako jsou svatby a kupříkladu nejen vánoční večírky. Nabízíme i  půjčování pro hosty, kteří tak mají o zábavu na cely den postaráno. Úrazů se bát nemusíte, samozřejmostí jsou i chrániče, které na akcích půjčujeme!