Proč na vaši akci právě kapela Aura?

„Od mnoha konkurenčních kapel se lišíme v tom, že nepijeme vůbec tvrdý alkohol! Navíc řídíme auta. Nejsme tak po 3 sériích nepoužitelní. S tím souvisí také kratší přestávky mezi skladbami, aby si lidé mohli popovídat a poté se vracíme ke svým nástrojům. Nestane se tak katastrofických scénář, že si zaplatíte kapelu na 4 hodiny a z toho je 90 minut ticho a 60 minut opileckého hraní s chybami!

Kontakt s lidmi

Díky investování do bezdrátových spolehlivých systémů nejsme připoutáni kabelem k reproduktorům a běháme tak mezi lidmi pro vytvoření skvělé atmosféry. Nabízíme tedy nadstandardní show!

další výhodou kapely je spontánní komentování aktuálního děje na svatbě, moderování, vtipkování a celkové dotváření atmosféry a rozporudění  zábavy. Vyhlásíme dámskou a pánskou volenku. V případě zájmu o karaoke někoho ze svatebčanů, můžeme poskytnout bezdrátový mikrofon.

Repertoár

Ocení ho všechny generace, neboť interpreti jako: Pink Floyd, Elvis Pressley, The Beatles, Olympic, Katapult, Schelinger, Matuška, ZZ-Top, Red Hot Chilli Peppers, Smokie, Stevie Wonder, Led Zeppelin… nikdy neomrzí.
Samozřejmostí jsou i polky a valčíky, které mají rádi z recese i mladí lidé po nějakém tom alkoholu.